Європейський союз є величезним ринком збуту для українських виробників, а також часто стає місцем для пошуку ділових партнерів. З цієї причини не дивно, що з кожним роком все більш популярною послугою для вітчизняних підприємців стає доставка вантажів. Тривалі економічні відносини між нашими країнами дозволили забезпечити взаємовигідний розвиток. Сьогодні економічні відносини вдається прискорити завдяки обміну товарів за допомогою автотранспорту. Вантажівки відправляються на Берлін або Гамбург регулярно, доставляючи продукцію українського виробництва і відправляючи назад товари, відмічені знаком німецької якості.

Доставка вантажів з Німеччини від логістичної компанії Avrora Trans https://avrora-trans.com/services/trucking-europe/germany дозволить не переживати про збереження вантажу в дорозі. У нашій компанії працюють справжні професіонали, яким добре знайомі всі нюанси подібної роботи. Вам лише потрібно заповнити заявку на сайті, а менеджери допоможуть визначитися з часом відправлення та підберуть підходящий транспортний засіб. Вантажівка повинен відповідати тому вантажу, який належить доставити з Німеччини. Найчастіше ми стикаємося з перевезенням:

  • насипних;
  • збірних;
  • рідких;
  • негабаритних;
  • великогабаритних вантажів.

Оперативна доставка вантажу з Німеччини

Більшість клієнтів цікавить питання, в яку суму обійдеться подібна доставка. Вартість в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, що невипадково. Вантаж різного об’єму і маси потребують різних трудових витрат для відправки, тому і коштувати буде по-різному. Ми дотримуємося клієнтоорієнтованої цінової політики, тому замовники в будь-якому випадку залишаться задоволеними нашою пропозицією. Наші логісти побудують оптимальний маршрут, враховуючи побажання клієнта, після чого останній дізнається попередню вартість.

Ви в будь-який момент можете скористатися детальною консультацією щодо майбутньої доставки від наших фахівців. Ми постійно контролюємо рух наших транспортних засобів, тому зуміємо оперативно змінити маршрут при виявленні будь-яких перешкод на шляху. Наша злагоджена команда завжди рада співпраці з новим клієнтом. Для цього ми має величезний досвід і автопарком справних вантажівок під будь-який вантаж. Про якість наших послуг свідчить висока репутація компанії.