Як вибрати диван по фен-шуй?

Закони фен-шуй свідчать, що обстановку в квартирі необхідно періодично змінювати, адже старі меблі накопичують негативну енергію. Ви також вирішили оновити вітальню? Прекрасна ідея!

Мистецтво фен-шуй виникло не одне століття тому. Хтось ставиться до нього мало не як до склепіння непорушних правил, порушувати які — йти проти законів Всесвіту. Інші розглядають фен-шуй як цікаву систему прийомів, завдяки яким будинок стає затишнішим, а життя — приємнішим і гармонійнішим.

Відповідно до принципів фен-шуй, меблі та їхнє розташування у приміщенні впливають на всі сфери життя господарів — здоров'я, удачу, фінансове благополуччя. При цьому правила розміщення дуже прості.

Розташування по фен-шуй

Житловий простір умовно поділяється на 9 зон. У кожній із них концентруються енергетичні потоки, які контролюють певну сферу нашого життя. Якщо правильно облаштувати їх усі, позитивна енергія ЦИ вільно переміщатиметься квартирою і підтримуватиме баланс у вашому житті.

Кожному предмету інтер'єру відведено певне місце. Диван відповідає за затишок. Отже, найкраще його розмістити у східній частині кімнати, де, згідно із законами фен-шуй, знаходиться зона сім'ї.


Що ще необхідно врахувати?

Спинка має бути біля глухої стіни, але не впритул. Потрібно залишити трохи вільного простору, щоб не «замикати» енергію. Вікно збоку від дивана формує атмосферу психологічного комфорту та затишку.

А ось крісло і диван - не дуже сприятливі сусіди. Краще розділити їх журнальним чи кавовим столиком. В ідеалі якщо на ньому буде дерев'яний символ фен-шуй. Пригодиться і котик з порцеляни або кераміки. Кіт з піднятою лівою лапою приваблює до будинку гостей і притягує фінансове благополуччя, праворуч — охороняє нажите багатство.

Диван у кутку – невдале рішення. Він стане місцем зосередження негативної енергії, що призведе до сварок. Але якщо іншого місця для нього не знайти, доведеться регулярно чистити меблі та протирати підлоги в цьому кутку, не даючи енергії застоятися.

У середині кімнати дивану також не місце. Центр приміщення краще залишити вільним, щоб енергія ЦИ безперешкодно циркулювала у просторі. Крім того, диван по центру може спровокувати фінансову скруту — все, що зароблено, йтиме крізь пальці.

Диван має відповідати габаритам приміщення. Надвеликий предмет інтер'єру заблокує енергію, і це вплине на здоров'я мешканців будинку.

Крім правильного вибору розташування, не варто забувати про головне призначення цих меблів. Не потрібно захаращувати диван сторонніми речами, інакше вони нейтралізують енергію, необхідну для успішної кар'єри та особистого життя. Диван-ліжко, що вдень використовується для відпочинку, а вночі як спальне місце, не дозволить енергії застоятися.


Вибір по фен-шуй

В салонах меблевих магазинів Melvin, а також на нашому сайті,  представлений широкий вибір м'яких меблів. Якщо ви хочете купити в Луцьку, Рівному, Горохові чи Володимир-Волинську якісний диван не тільки на свій смак, але і відповідно до принципів фен-шуй, ласкаво просимо до нашого каталогу.

При виборі цього предмета інтер'єру не буває поганих дрібниць. Розмір, оббивка, колірне рішення, матеріал каркасу – все має значення.

Матеріал для виготовлення каркасу. Фен-шуй вітає натуральну цільну деревину - липу, дуб, бук, сосну, клен, каштан, яблуню. Вважається, що ці сорти дерев діляться енергією з людиною.

Конфігурація. На ринку представлені моделі різних форм. Однак фен-шуй вітає саме прямі дивани з обтікаємими формами, оскільки гострі кути призводять до частих сварок у сім'ї. Найкомфортніша висота для посадки - 105-110 см.

У дивана обов'язково повинні бути ніжки, щоб ЦИ вільно циркулювала в просторі між дном меблів і підлогою. Інакше вона застоюватиметься, викликаючи почуття важкості в ногах.

Матеріал та колір оббивки. Колір має викликати позитивні емоції. Фен-шуй вітає саме пастельні тони. Вітальня призначена для відпочинку, а яскраві відтінки, що кричать, дратують і викликають занепокоєння.

Тканину потрібно вибирати м'яку, з гладким, приємним на дотик ворсом, наприклад, шеніл або мікровелюр. Підійдуть і жаккард, і гобелен, якщо на них нанесені малюнки, виконані плавними лініями та хвилями.

Шкірна оббивка небажана. Вона надто холодна та притягує негативну енергію. Але якщо ви мріяли про розкішний шкіряний диван, ви можете «пом'якшити» матеріал оббивки пухнастим пледом або м'якими розшитими подушками.

Ми постаралися забезпечити вас рекомендаціями, які допоможуть прийняти правильне рішення. Але головний індикатор – ваші відчуття. Найкраще приїхати в наш салон — торкнутися оббивної тканини меблів, сісти, зрозуміти відчуття. Ви обов'язково відчуєте цей диван.

Гарний, якісний та зручний диван, обраний та встановлений за законами фен-шуй, принесе додому затишок, спокій та позитивний настрій, допоможе гармонізувати життя.